برنامه ی مکملی جی کاتلر

برنامه ی مکملی جی کاتلر

برنامه ی مکملی جی کاتلر

دوستداران جی کاتلر و کسانی که این بدنساز حرفه ای الگوی انها است به دنبال این هستند که

بدانند او چه مکمل هایی و به چه صورت مصرف می کند . در این مقاله از این راز جی کاتلر پرده

برداشته میشه و شما متوجه می شوید که جی کاتلر چه مکمل هایی رو و به چه صورت مصرف

می کنید . اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید این مقاله را بخوانید .

قبل از تمرین:
او از مکمل GO محصولی از شرکت EXT استفاده میکند.این مکمل با کافئین و گیاهان خاص او را برای تمرین شدید آماده میکند.

این مکمل به عضلات کاتلر انرژی قابل استفاده ای میدهد و خستگی را با ترکیبی از کافئین ،بتا آلانین،تائورین،و گلوتامین،سرکوب مینماید و همچنین سیترولین و موادی هم کمک میکنند تا پمپاژ خون خیره کننده ای به وجود آید.

بعد از تمرین

کاتلر مکمل BUILD-HD محصول شرکت BPI را مصرف میکندتا ریکاوری را بهتر کند و رشد عضلات بیشتر شود.این مکمل دارای کراتین منوهیدرات(آزموده شده ترین نوع کراتین موجود در بازار)است و در رسیدن به اوج قدرت و رشد عضلات کمک میکند.
بیلد اچ دی شرکت BPIAIPHA-GPC و فسفاتیدیل کولین هم افزایش دهنده هورمون رشد است و به ریکاوری سیستم عصبی کمک میکند.استیل ال کارنیتین هم به افزایش تولید تستوسترون در بدن و استفاده آن توسط فیبر های عضله کمک میکند.
کوآنزیم کیو تن هم استقامت عضله را در حد اکثر توان حفظ میکند بنا بر این جی کاتلر با مصرف این مکمل میتواند تکرارهی بیشتری را انجام دهد.

اینجا نقل قولی از جی کاتلر داریم

کراتین یکی از مکمل های اساسی و کلیدی است که در برنامه حجم از آن استفاده میکنم و به نظرم BUILD-HD بهترین مدل موجود آن در بازار است بعد از آزمودن چندین محصول در سالهای قبل برایم مشخص شده که کدام مکملها را باید مصرف کنم.برای بهترین بودن نمیتوانم هر چیزی را مصرف کنم مگر آنکه بهترین باشد.

مستر المپیای ۲۰۱۳ نقطه اوج و حیاطی حرفه من است و من بزرگترین و کات ترین فیزیک انسانی که در طول تاریخ دیده شده است را نشان خواهم داد.
برایم ساده نیست .هر جلسه تمرین باید به سخت ترین شکل ممکن اجرا شود .با توجه به برنامه سفرهایی که دارم گاهی اوقات سخت است که از لحاظ روانی برای تمرینات مهلک آماده باشم اما این دقیقا کاری است که باید انجام دهم..نمیتوانم کار را با تمرینات متوسط  دنبال کنم.برای آنکه خودم را با انگیزه حفض کنم وبرای تمرینات با تمام قوا آماده باشم،مکمل های قبل از تمرین را حدود ۲۰ دقیقه قبل تمرین مصرف میکنم و تاثیر آن را در باشگاه حفظ میکنم.

منبع : ورزش برای همه