خانه / اخبار و مسابقات / اخبار پرورش اندام / بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 راه یافت

telegram11

بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 راه یافت

بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 راه یافت

بیت الله عباسپور به مسترالمپیا 2014 راه یافت

بیت الله عباسپور با کسب مقام پنجمی تامپا توانست مجوز حضور در مسترالمپیای 2014 را کسب کند .

مسابقات مسترالمپیا 2014 در حدود 40 روز دیگر در آمریکا استارت می خورد . پایگاه تخصصی بدنسازی

این موفقیت را به تمامی ورزشکاران رشته ی بدنسازی تبریک می گوید .

بیت الله عباسپور برای کسب سومین جواز حضور در مسترالمپیا برای رقابتهای حرفه ای تامپا که در ایالت فلوریدا آمریکا بود سفر کرد و در تاریخ ۸ و ۹ آگوست مسابقات برگزار گردید که آخرین فرصت حضور در مستر المپیا ۲۰۱۴ برای نماینده شایسته کشورمان بود که در این رقابت در جایگاه پنجم قرار گرفت و در جدول امتیازآوران با یک پله سعود در جایگاه چهارم قرار گرفت و جواز حضور در مستر المپیا ۲۰۱۴ را برای سومین بار متوالی بدست آورد.
سختگیری های بسیار مسئولین آمریکایی برگزارکننده این رقابت که بسیار نژادپرستانه و زیر نفوذ اسپانسرها رتبه ها را مشخص میکنند در این رقابت کاملا مشخص بود به طوری که نفر دوم این رقابت Marvin Ward آمریکایی که ساکن همان ایالت فلوریدا نیز میباشد با وزنی حدود ۸۲کیلو و قد بسیار کوتاه ۱۵۰ سانت در تعجب همگان در جایگاه دوم قرار گرفت!هیدتادا یاماگیشی که تا پیش از این در جدول امتیازآوران حتی پایین تر از عباسپور قرار داشت به یکباره در این رقابت به عنوان نفر نخست این رقابت معرفی گردید تا مستقیما جواز حضور در المپیا را بدست آورده باشد!

در این رقابت در مقایسه با سایر شرکت کنندگان ، شاخصه های بدنی بارز بیت اله عباسپور کاملا مشهود و متمایز بود. از مشکلات گرفتن ویزا و انجام پروازهای طولانی به آمریکا در فاصله ۳ روز باقی مانده تا رقابت که بگذریم ، عدم داشتن یک اسپانسر با نفوذ و با کفایت هم در رقابتهای حرفه ای خود مزید بر علت شده تا عباسپور به حق واقعی خود در چند مسابقه اخیر در سال جاری دست پیدا نکند.

قهرمانی که در رقابتهای سنگین وزن دارای یک عنوان قهرمانی ، یک نایب قهرمانی ، یک عنوان سومی و دو عنوان چهارمی و دو بار سابقه حضور در مسترالمپیا سنگین وزن را در کارنامه درخشان خود دارد ، امسال در رقابتهای ۲۱۲ پوند با کسب یک عنوان سومی ، یک چهارمی و یک پنجمی ، با تحمل سختی های فراوان موفق گردید جواز حضور خود در المپیا را برای سومین بار متوالی بدست آورد تا از این حیث برای خود رکوردی منحصر به فرد کسب نماید.

با روحیه جنگنده ای که از عباسپور سراغ دارم پرچمدار و اسطوره پرورش اندام ایران در رقابتهای حرفه ای دست از تلاش و پیشرفت برنخواهد داشت و به زودی اتفاقات بسیار خوبی را برای خود و پرورش اندام ایران در مستر المپیا ۲۰۱۴ و در وزن ۲۱۲ پوند رقم خواهد زد.

*** نفراتی که مستقیما با کسب عنوان قهرمانی به المپیا ۲۰۱۴ در وزن ۲۱۲ پوند راه یافته اند :

جیمز فلکس لوئیس (UK)

دیوید هنری (USA)

کوین انگلیش (USA)

خوزه ریموند (USA)

ادواردو کورئا (Brazil)

سامی الحداد (Bahrain)

گای سیسترنینو (USA)

آرون کلارک (USA)

چارلز دیکسون (USA)

هیدتادا یاماگیشی (Japan)

*** پنج مرد برتر جدول امتیازآوران راه یافته به المپیا ۲۰۱۴ در وزن ۲۱۲ پوند :

۱- مارک داگلاس (USA) 12 امتیاز

۲- رائول جیمنز (Spain) 11 امتیاز

۳- احمد احمد (Sweden) 9 امتیاز

۴بیت اله عباسپور (Iran) 9 امتیاز

۵- امبویا ادوارد (Canada) 9 امتیاز

telegram11

1 دیدگاه

  1. آفرین بیت الله درود برتو.آقا ما در همه ی رشته های ورزشی از داوری ضربه خوردیم ورزشکاران ما باید 150 درصد آماده باشن تا داورها بهشون60 بدن تازه آخرش اینقدر.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme