بیوگرافی و زندگی نامه ی فلکس لوئيس
بیوگرافی و زندگی نامه ی فلکس لوئيس

فلکس لوئيس

بیوگرافی و زندگی نامه ی فلکس لوئيس

شاید دانستن زندگی و بیوگرافی بدنسازان حرفه ای برای بسیاری از افراد که علاقه مند به رشته ی بدنسازی

هستند جالب و جذاب باشد و دوستداران رشته ی بدنسازی به دنبال این هستند که بدانند این افراد حرفه ای

در رشته ی بدنسازی چگونه زندگی می کنند و نیز چه افتخارات و مقام هایی کسب کرده اند . ما در این مقاله

به شرح زندگی و افتخارات فلکس لوئيس پرداخته ایم که با خواندن این متن می توانید از شرح حال فلکس

لوئيس مطلع شوید .

حرفه مربیگری را دنبال کند و در همین راستا تلاش کند تا کارت حرفه‌ای خود را دریافت کند اما همان روزها ملاقاتی با سردبیر مجله فلکس یعنی پیتر مک‌گاف ترتیب داد و پیتر هم در یک جلسه 2 ساعته آب پاکی را روی دست فلکس ریخت و گفت که به انگلستان برگرد و از بدنسازی لذت ببر.

اما لوئیس عاشقانه‌تر از این حرف‌ها بدنسازی را دنبال می‌کرد و بدون آن که توجه خاصی به حرف‌های مک‌گاف کند، رویاهای خود را دنبال کرد و در حالی که هنوز فیزیکش کار زیادی داشت به تلاش ادامه داد تا امروز بر صدر 212 پوندی‌های حرفه‌ای دنیا حکمرانی کند.

توسعه پاهای او از بالاتنه خیلی جلوتر بود و خودش به خوبی می‌دانست که باید روی این نتیجه کار کند. سال 2007 با قهرمانی در دسته سبک‌وزن و اورال مسابقات ملی انگلستان توانست کارت حرفه‌ای دریافت کند و سال بعد در سوپرنمایش اروپا دسته 202 پوندی‌ها قهرمان شد. بعد با نیل هیل به‌عنوان مربی خود همکاری‌اش آغاز شد و با شرکت گاسپاری هم قرارداد تبلیغاتی امضا کرد و علی‌رغم اینکه سال 2009 مقام پنجم المپیای 202 پوندی را کسب کرد با صرف‌نظر کردن از 2010 و برنامه‌ریزی دقیق سال 2011 با بدنی جدید آمد و با اینکه مستحق قهرمانی بود به کوین انگلیش مغلوب شد، اما سال 2012 و 2013 به قهرمانی رسید.

فلکس لوئیس در يك نگاه

فلکس لوئیس به تازگی 31 ساله که برای یک بدنساز حرفه‌ای، سن بالایی نیست. لوئیس وقتی بیست ساله بود قهرمان جوانان بریتانیا شد و در فدراسیون NABBA هم عناوینی در این رده سنی به دست آورد. او در سال 2008 موفق به دریافت کارت حرفه‌ای شد و چند باری هم رقابت‌های وزن آزاد را تجربه کرد، اما بلافاصله روی رقابت‌های 212 پوندی‌ها تمرکز کرد و امروز بهترین چهره این دسته وزنی است.

2008

سوپر نمایش اروپا: هشتم آزاد و اول سبک وزن، مسترالمپیا: سوم سبک‌وزن، تامپا: هفتم آزاد و دوم سبک‌وزن

2009

آتلانتیک: اول، مسترالمپیا: پنجم سبک وزن

2011

آرنولد کلاسیک اروپا: پنجم، جایزه بزرگ انگلیس: اول سبک وزن، سوپر نمایش اروپا: سوم، نیویورک: دوم سبک وزن، مسترالمپیا: دوم سبک وزن

2012

جایزه بزرگ انگلیس: اول سبک‌وزن، مسترالمپیا: اول سبک وزن، پراگ: اول سبک‌وزن

2013

مسترالمپیا: اول سبک وزن، پراگ: اول سبک وزن

2014

آرنولد کلاسیک: اول سبک وزن

منبع : بشیر آنلاین