خانه / بیوگرافی قهرمانان / مروری بر ادگار فلچر استعداد سوخته

telegram11

مروری بر ادگار فلچر استعداد سوخته

مروری بر ادگار فلچر استعداد سوختهمروری بر ادگار فلچر استعداد سوخته

مروری بر ادگار فلچر استعداد سوخته

مروری بر ادگار فلچر استعداد سوخته

فلچر دارای یکی از بهترین عضلات جلوبازو در مقایسه با بهترین های مستر المپیا بود اما شانس حرفه ای شدن را پیدا نکرد . رونی کلمن – فلکس ویلر – کوین لورون – کریس کومیر همگی از اسطوره های این ورزش هستند اما اوایل دهه ی 90 میلادی نام دیگری در کنار آنها مطرح بود به نام ادگار فلچر که از آن به عنوان فوق ستاره ی آینده نام می بردند اما بر خلاف استعداد فراوانی که داشت نتوانست به جرگه ی حرفه ای راه پیدا کند .

او در سن 25 سالگی با به عرصه گذاشت و با کسب عنوان دومی مسابقات دسته ی سنگین وزن NPC خودش را مطرح کرد و جالب است بدانید در آن مسابقات رونی کلمن به مقام سوم رسید . به نظر می رسید فلچر برای حرفه ای شدن و قهرمانی در مسترالمپیا ساخته شده است . ادگار با قدی حدودی 168 سانتی متر اصلا کوتاه قد یا کوچک به نظر نمی رسید . او با وزنی در حدود 95 کیلوگرم بدن بسیار خوش فرمی داشت . بالا تنه اش V بود بازو های فوق العاده ای داشت و ترکیب انها با کمری باریک باعث شده بود تا یکی از بهترین فیگور های جفت بازئ تاریخ رو داشته باشد .

مشکل روز مسابقه

مشکل فلچر این بود که نمی توانسد در روز مسابقه به اوج آمادگی برسد . در گذشته به راحتی کارت حرفه ای به افراد اعطا نمی شد به همین خاطر بسیاری از بدن های آماده و با استعداد در دسته ی سنگین وزن آماتوری متوقف می شدند . با این شرایط ادگار با عنوان هایی که از دهه ی 90 به بعد کسب کرد نتوانست کارت حرفه ای دریافت کند . در بین سال های 1990 تا 2000 او در 11 ماسبقه شرکت کرد کا مایحصل آن 5 مقام سومی و دو عنوان چهارمی بود این تلاش خسته کننده ای بود که او در بهترین فرم داشت اما هرگز به جزئیات کامل برای عنوان اولی دست نیافت . در واقع عنوان دومی در مسابقه ی NPC بهترین عنوان این ورزشکار بود . از او به عنوان یکی از پر استعداد ترین ورزشکارانی یاد خواهد شد که نتوانست کارت حرفه ای دریافت کند .

منبع : بشیر

telegram11

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme