معرفی قرص کاهش وزن Formoline L112

معرفی قرص کاهش وزن Formoline L112

معرفی قرص کاهش وزن Formoline L112

استفاده از مکمل ها و قرص های لاغری و کاهش وزن با توجه به این که جمعیت جهان رو به چاقی می رود رو به

افزایش است و بسیاری از افراد این راه را آسان ترین راه برای لاغری می دانند و به استفاده از قرص های لاغری

بدون اطلاع از شیوه ی مصرف و عوارض آن ها می پردازند . ما در این مطلب به بررسی و معرفی مکمل کاهش وزن

فورمولاین می پردازیم که برای افرادی که به دنبال استفاده از این قرص هستند می تواند مفید باشد .

باید بدانید که مکمل کاهش وزن فورمولاین که برای اولین بار در آلمان تولید شده است دارای ساختار شیمایی خاص خود بوده که باعث کاهش جذب چربی ها میگردد. این مکمل با کاهش جذب چربی میتواند مانع از اضافه وزن شما شده و در عین حال به دلیل کمبود چربی جذب شده بدن بناچار چربی های اضافی خود را به سوزاندان میکشاند. لذا آنچه گفته شد نشان میدهد که این مکمل تنها در شرایطی مفید است که فرد قادر به رعایت رژیم غذایی نباشد. بدین معنی که اگر کسی دارای اراده قوی در حذف تقریبی چربی از وعده های غذایی خود را داشته باشد دیگر نیازی به استفاده از این قرص را نخواهد داشت.

 این قرص از پلیمر دی گلوکو آمین ساخته شده است مانع از جذب غذاهای چرب در دستگاه گوارش گردیده و لذا استفاده از آن میتواند منجر به کاهش در جذب ویتامین های محلول در چربی نیز میگردد. در استفاده از این مکمل به افراد توصیه میکنیم که آن را به همراه نوشیدنی و در وعده های غذایی مصرف نمایند. برای افرادی با هدف کاهش وزن، 2 عدد در روز و برای افرادی برا حفظ وزن تنها یک عدد در روز کفایت میکند. کلیپ زیر هم میتواند گویای روش کار این مکمل باشد.

توصیه ما: افراد با هدف کاهش وزن در وهله اول با تمرین هوازی و کنترل تغذیه به کاهش وزن روی بیاورند و معرفی این مکمل به معنی تائید در استفاده از آن نیست. در پایان دوباره تاکید میکنم این یک مکمل چربی سوز مستقیم نیست و مکانیسم مشابهی همچون قهوه سبز که باعث افزایش متابولیسم میگردند ندارد.

منبع: مجله علوم ورزشی